Zákaznická podpora:721029669

O nás

PharmaPort - O nás 

Posláním PharmaPortu, který byl založen dvěma kamarády Michalem a Filipem, je spojovat férové zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci ve farmacii a souvisejících oborech.

 Myšlenka pracovního portálu, který by se stal mostem mezi farmaceutickými profesionály na straně jedné a provozovateli lékáren a dalšími zaměstnavateli na straně druhé, v nás zrála již poměrně dlouhou dobu. Sami jsme farmaceuti a máme v této oblasti mnoho přátel a známých. 

Po studiu farmacie si Michal během doktorandského studia vyzkoušel práci ve fakultní nemocnici a našel uplatnění jako projektový manažer ve farmaceutickém průmyslu. Filip je tělem i duší lékárník, v lékárně pracuje od ukončení studia na FaF v HK a je pro něj velice důležitá budoucnost české farmacie, proto se zároveň angažuje v rozvoji lékárenství, například jako člen představenstva ČLnK.

Vnímali jsme, že podobné místo jako je PharmaPortu na českém trhu chybí. Tradiční profesionální portály, kde lidé z jiných oborů běžně hledají nové uplatnění, nejsou ve farmacii hojně využívány. Ti z nás, kdo se chtějí ve své kariéře posunout dál, tak musí sázet na osobní kontakty, hledání po webech lékáren a farmaceutických firem či na další poměrně neefektivní a časově náročné způsoby hledání.

  Návštěvníci portálu PharmaPort hledající nové uplatnění u nás ocení přehledné, moderní a uživatelsky přívětivé prostředí, v němž se snadno zorientují. Díky tomu se mohou plně soustředit na hledání své nové práce snů. Inzerentům pak chceme být spolehlivým a vstřícným obchodním partnerem, který udělá vše pro to, aby obsadili své volné pozice. 

Naši obchodní partneři dostávají analytická data o vypsaných pozicích a kvalitní zpětnou vazbu, jež jim pomůže připravit odpovídající pracovní nabídky a uspět na náročném trhu.

S budováním PharmaPortu jsme teprve na začátku, ale už se moc těšíme, až ho budeme společně s vámi dále rozvíjet :-) 

Děkujeme za vaši přízeň a podporu!

O nás

Michal Urban

Zakladatel PharmaPort.cz
O nás
 
O nás

Filip Škarda

Zakladatel PharmaPort.cz